Ajde da iskoristimo priliku spomenuti i ovog dečka, po meni je zabilježio najveći kvalitativni napredak u momčadi zadnja 3 mjeseca. Možda jedino Stojan tu negdje.
A pošto mu je danas i 22 rođendan, sretno mu bilo!
E moram vam ovo ispričat, show totalni. Razgovaram s prijateljem, on i klinac čekali igrače poslije tekme. Pošto Modrić nije igrao, izišao među prvima van i sad frend gurka malog da uzme autogram. a mali obožava Rebića i veli Modriću, neću tvoj potpis ajd mi zovi Antu. Pao sam pod stol. :rofl:
Poseban naglasak ovdje stavljamo na našeg kolegu Blaža, on je stari maher po ovom pitanju. Naravno, ne očekujemo prijedloge prije, da se ne bi ureklo listiće, već da se poslije uredno ljudi pohvale. Npr. ja neću, pošto se već par godina ne kladim.