Stadion Maksimir Ali ljudi moji, jebeni Bjelovar je digao 15 milijona kredita koji će plaćat 7 ili 10 godina i stadion se gradi. Fajrunt. Danas je i HNS kapnuo milijun klubu, kao isto za tu svrhu, e sad kud će to otići ne znam. Ali zašto ovo spominjem. Pa jel Zagreb ne može dignut kredit od 50 milijona i napravit jedan stadiončić od 7-8 tisuća ljudi. Jasno je da za veći stadion mora biti više dionika.