HNL - 12.Kolo - Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb - 28.10.2018. - 17:30H - Koprivnica Da malo razbijem nervozu pa koju riječ o gostovanju u nedjelju. Meni najdraže gostovanje, i najdraži klub u ligi poslije Dinama. Podravci su miroljubivi ljudi kod kojih je gušt doći na gostovanje. Često smo se znali prošetati, ali ponekad i dobiti žestoko nožem u leđa na gradskom stadionu u Koprivnici. Onih 3-0 koje su nas izbacile u ligu za bedaka nikad neću zaboraviti, prošlogodišnji poraz nas je izbacio iz utrke za prvaka iako smo bili nikakvi pa ne možemo samo tu utakmicu kriviti za fijasko. Ovog puta očekujem rutinsku pobjedu, nešto u stilu 1-3. I naravn bit ću na stadionu uživo. Ako netko slučajno s foruma dolazi slobodno neka se javi.