Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo... Kak se ono veli, u muci vrag i muhe ždere. Može se igrati 4-6-0 kao Barca onomad, tko zna možda bi bili još opakiji. Ovo sa centarforima je sad puka slučajnost i ja mislim da ozljede nisu ozbiljne. Stvar je principa u građenju momčadi, i cijela moja rasprava se više odnosi na moguću prodaju Ademija, a gdje smo odmah bili svjesni da ćemo biti tanki bez njega. No, izgleda je razum prevladao.