Ja sam polovio da pravosuđe ne funkcionira i čak se više ne zamaram tim dnevnim objavama. Iskreno, nadam se jedino da je vani stao nekome na žulj ili se ogriješio o njihove zakone, pa da oni pritisnu. U ovu državu i njeno pravosuđe vjerujem isto kao i u teoriju ravne zemlje.
Nijemci su kontinuirano prenosili bez problema za razliku od HNTV. Što reći o utakmici, igrači su se više borili s loptom, vjetrom, kišom nego s protivnicima.
Ajde, pa nije teško zbrojit dva i dva kad nekog nema par dana u ovo doba godine. :wink: Isto kao i ljeti.
Ja baš nisam neki tip od skijanja, iako više volim zimu nego ljeto. Sjevernjak teški