Malo sam pratio sad tu prodaju ulaznica online od jučer pa ne znam jesu se ljudi zabunili, ali od jučer je prodano više od 100 karata i za tekmu protiv Istre. :up:
Stvar je slobodne volje klubova. Oni koji mogu prodati gotovo cijeli stadion uvijek će ostaviti nekih 10-15% ulaznica za prolaznike, turiste, strane fanclubove i takve kombinacije.