Nemamo mi to što otkrivat, to mora znati trener. Ako stavi frtalj spremnog igrača već je pogriješio. Slažem se s tobom i oko Perzijanca. Nikako ne bih s njim riskirao.
Perzijanac jučer najbolja partija kako je došao u Dinamo. Hrabrosti staviti ga protiv Čeha, ja ipak ne bih imao. Druga momčad izgledala bolje nego prva protiv Istre. Broj gledatelja se gubi u Bezmudskom trouglu.
Ovo su najteže utakmice. Moramo odmarati udarne igrače uz cijenu poraza, to je to. Bit će zajebana tekma jer Slaven izgleda puno ozbiljnije nego u jesen.
U principu se nema tko što tresti. Napravili smo konačno taj rezultatski iskorak koji i mnoge bolje generacije nisu uspjevale. Ovo je samo plus utakmica koja nam treba biti gušt, ali u njoj treba dati sve što imamo. Nema se uopće razloga itko tresti, ni mi, ni igrači. Jer jebeš onda klub.