Gdje vidite Dinamo u buducnosti? Teško pitanje kolega Bosna. Većina će nas napisati što bi željeli. Iako malo mi je otrcano pisati ono što govorim već godinama u svim javnim diskusijama, forumima i privatnim razgovorima. Dinamo treba biti gospodski tj. purgerski, hrvatski klub sa jasnim ciljevima i strategijama. Transparentan, uređen, stručan. Puno veću pažnju posvetiti radu sa svim grupama navijača, marketingu, tv ugovorima, sponzorima. Klub sa svojim vlastitim stadionom pa makar imao 5 tisuća kapacitet, pravim fanšopom (možda i dva-tri). Nadalje, Dinamo treba puno češće obilaziti manje sredine širom Hrvatske kroz prijateljske tekme. Preduvjet za sve ovo su raščiščavanje pitanja pravno-formalnog statusa, bez obzira bio to članski model u vidu udruge, dd, ili klub u vlasništvu jednog pojedinca. Ovakvo stanje je neodrživo na dugi rok i glavna je kočnica razvoja kluba.