Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo... Ja inače ne volim tu frazu otpisivanje igrača. Nijedan igrač nije za otpis. Svaki igrač ima neku vrijednost, kao i auto, nekretnina ili ulaganje. Ako si se već prevario i shvatio da igrač nije kapacitet za tvoj udarni tim, iskoristi ga na najbolji način (back-up, druga momčad, posudba, trampa).