Stadion Maksimir Emocije su jedna stvar, razum sasvim druga. Ja bi najradije novi stadion na Maksu ili Sveticama. Obaveza je što Režek kaže izgradnja parkinga od bar 1000 mjesta. Da li gore ili dolje nije me briga. Ako to nije opcija onda mi je svejedno. Svaka lokacija ako je stadion nov, bit će dobra.