HNK - Finale - Rijeka vs. Dinamo - 22.05.2019. - 18.00h - Pula, Stadion Aldo Drosina Neke zaključke i ovako vruće glave mogu donijeti. S Belim smo se definitivno zajebali. Bjelica je utakmicu sjebao do bola, mislim da je to najgora njegova utakmica što se tiče vođenja momčadi. Tu nadodajem i psihološku pripremu. Petković je ipak jebeno limitiran i nije reprezentativni kalibar. Nama može biti dobar u rotaciji. Oršić je bio jako loš i isto prečesto ima te toplo-hladno faze. Šunjić je car, igračina, Ademi također. Njih treba obavezno zadržati obojicu.