Prema ovom što je HNS dao u javnost, Zadar nije dobio i ispada u 3. ligu. Ulaze Cibalia, Dubrava, Croatia Zmijavci i Orijent. Trnje u redu ako slučajno netko odustane.
Zagići (2010. godište) pod vodstvom Marka Cinrića osvojili su Stars cup turnir u Bosanskoj Gradišci, u finalnoj utakmici svladali su FK Crvena zvezda s 2:1! Igrać turnira bio je Dinamov Lovro Trupčević a vratar turnira Dinamov Noa Sičaja!!! Bravo Zagići https://www.facebook.com/gnkdinamoyouthacademy/videos/1137762489681396/?t=4