I da se razumijemo oštećeniji će biti tovari i lege, jer mi imamo i kojekakva druga natjecanja, LP za mlade, premier league international cup koja oni nemaju.
Nema razloga za nikakva baniranja, ali treba malo hladnije glave ocjenjivati stvari. Stil ako ne pobjede s tri razlike tko ih jebe, malo je deplasiran. Nije to matematika.