• Dinamo Zagreb 2019/2020. - O svemu pomalo
    Strašna forma Ivanušeca u zadnje vrijeme. Vjerujem da starta protiv Hajduka od prve minute umjesto Ademija.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Baš to, nije slučajno da nije uspio u Italiji.

    U Italiji sve je usmjereno na taktiku, a sve te odluke koje si nabrojao su taktički jako loše.

    Ima nevjerojatne predispozicije, ali što kažeš može i mora bolje. Dobio je nevjerojatan talent koji treba spojiti s radom i koncentracijom na donošenje boljih odluka i onda dobiješ svjetsku klasu.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    To je stastički tako i po algoritmu izbacuje da su mu to slabosti jer ponekad ne donosi prave odluke.

    Na terenu se to logično ne vidi, jer njegovi potezi izgledaju vanserijski, ali činjenica jest da ne donosi uvijek racionalne odluke. To što on radi ne može 95% igrača, ali to nije baš uvijek pravi izbor, isto i s vraćanjem u obranu.. O tome je čini se Bjelica govorio, on je najbolji kad je blizu gola, nekad se s potrebom vrati nazad, nekad bezveze...

    Kad još malo s iskustvom skuži kad je vrijeme za atraktivnost, kad za vraćanje u obranu, kad ostat u napadu.. Bit će nevjerojatna svjetska klasa..

    Moje neko mišljenje. Fantastično atraktivan igrač koji treba racionalizirati svoje odluke i doći na još razinu više..

    To po meni čini Messija najvećim ikad. On može uzeti loptu i vjerojatno predriblati 4-5 igrača, ali to u 90% slučajeva neće raditi jer nije racionalno i potrebno. On čeka pravi trenutak kad će nešto uraditi, nema on potrebu iživljavat se na nekim, racionalizira svoje trčanje i ubada kad treba.
  • Dani Olmo
    Za mene je prodaja na zimu sasvim logično rješenje za obe strane..

    Dani je htio ići i na ljeto, ali kad je vidio da ide osmi mjesec i od tog nema ništa, onda je dao sve od seba da se uđe u Ligu Prvaka i da je tu prilika da se pokaže još više i ostvari još bolji status u potencijalnom novom klubu što je FASCINANTNO razmišljanje za jednog mladog igrača. A odlazak na zimu bi taman bio za neko prijelazno razdoblje da se navikne na novi klub i onda maksimalno dokaže na ljetnim pripremama i odmah uskoči u glavne uloge, ako to bude moguće.

    A za Dinamo trenutak kad mogu izvući najveću moguću cijenu. Godinu i pol ugovora ostaje, da se čeka ljeto, tad već počinje panika, igrač bi bio nervozan, opet kreću kvalifikacije, puno manje prostora za pregovore..

    Iskreno, mislio sam da će ga davno prodati. Za potez zadržavanja Olma ovoliko dugo treba im čestitati jer je ovo iznimka u odnosu na prije, a nadam se da će sada POSTATI PRAVILO...
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Mogla bi to biti jedna nezamisliva cifra za sve klubove koji nisu iz top liga kad se uzme u obzir da postoje dva poprilično realna scenarija: prezimljavanje u Europi i prodaja Olma na zimu ( po komentarima Bjelice za Španjolce vrlo vjerojatno da se dogodi već na zimu )..

    Ostaje pitanje samo gdje će ti novci završiti i šta će se uraditi.. S pametnim potezima klub bi mogao prijeći na još jednu razinu više..
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu


    Gledao sam jednu Slovanovu utakmicu slučajno, protiv Bešiktaša, odigrao lik odlično..

    Gledam sad svu statistiku u Slovanu, 55 golova u 72 utakmice, sigurno ne bi bio jeftina opcija, a zasad imamo više nego bukiran napad..
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ovaj momak nije normalan :gasp: :yikes:

    Erling Haaland - 18 utakmica
    26 GOLOVA
    6 ASISTENCIJA
    gol svakih 48 minuta
    gol ili asist svakih 39 minuta
  • HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica
    Poštujem i u redu da se ne slažeš.. Ne bi bilo u redu da mi napišeš; nemoj da dolaziš na Zonu više hahah, to je moja poanta :D

    Najbolja utakmica u HNL-u otkako je Bjelica na klupi, maestralno..
  • HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica
    Osvrt na Stojanovićevu izjava nakon utakmice sa Shakhtarom: "Index nek više ne dolazi na utakmice".. i pojedine komentare ovdje :D
  • HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica


    Pa to i kažem, to je njegova istina i za mene istina.

    Zašto nama zabranjivati da to kažemo, ako to mislimo?
  • HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica
    Meni je apsurdno da se i igrači upuštaju u rasprave oko novinskih natpisa.

    Pa šta živimo u Sjevernoj Koreji, pa treba objavljivati samo ono što odgovara Dinamu ili nekom trećem?

    Realno čovjek napisao svoje iskreno istinito mišljenje. Istina je istina, brutalna kakva jest, rekao je danas, jučer ili sutra..
  • HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica
    Nakon dugooo vremena mogli bi imati igraca koji je zabio 20 golova u polusezoni, iako je ovaj zadnji cini mi se iz zaledja..
  • HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica
    To je too, krajnje vrijeme je da se gazi i u HNLu
  • HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica
    Jako je malo ljuri koji prate HNL i nase klubove. Ja kad sam u drustvu 'hajdukovaca' objasnjavam njima ko im igra, kako bi trebalo, a oni su svi kao veliki navijaci Hajduka..

    A isto vrijedi i za Dinamo, sad bas na Shakhtar dva prijatelja sa mnom kao navijaju za Dinamo i jedan pokaziva na Pjatova za vrijeme zagrijavanja i pita koji nam je ovaj haha
  • 1.HNL - 2019/2020
    Tolić zadnje dvije godine bio (po)najbolji igrač druge lige.

    Ove godine počeo pokazivati kvalitetu i u prvoj ligi, a još je relativno mlad, 96to godište. Moglo bi bit nešto od njega.

    Prošle sezone / 2 HNL
    24 utakmice - 15 golova

    Ova sezona / Hnl + kup
    14 utakmica - 9 golova