Treba animirat ljude, zvat sve ljude oko sebe da se trznu i kupe karte...tekma sa Osijekom nije nista manja od derbija u zadnjem kolu, a smanjuje se mogucnost da tovari uzimaju karte ... ljudima se to mora ubacit u svijest
To je takav mentalitet, njima je to ko nama Europa, nije im problem dat masne pare cisto da su tu, jer su ponosni na svoje itd., nasim ljudima je puno, ma uostalom znate i sami.
Šutilo se igračima na kraju s pravom, nadam se da su shvatili zašto i da se moraju trgnut.
Igrali su loše, nisu išli glavom u kopačku, nisu grizli kako trebaju,opet su dozvolili tovarima povratak u igru...i svi možemo prigovarat, bit ljuti, nezadovoljni...
I BAŠ ZATO u nedjelju doći na Maksimir i bodrit ih svih 90 minuta, tražiti pobjedu jer druge nema !!!