DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće Gostujuci mi je bolji od onog narančastog iz 2018. Duplo bolji.
Nenapadna boja, uzivo bi to moglo bolje djelovat nego na slikama.
Sad da je malo mućnut glavom, marketinški roknut neki merch na ovu boju, targetirat žensku publiku pogotovo.
I onda treći dres crni sa zlatnim detaljima za sve sladokusce.