• NISMO ISTI!!!
    Net.hr

    Zoran Vulić je jedini bivši Hajdukov kapetan koji je bez trake ostao iz ideoloških razloga. Legendarni nekadašnji profesionalni nogometaš, peterostruki bivši trener Bijelih (od toga su tri bila ozbiljna mandata), 1987. godine je bio kao nogometaš razriješen ove časne dužnosti jer se nakon realiziranoga 11-erca protiv Crvene zvezde u Beogradu, u polufinalu Kupa maršala Tita, pred milijunskim televizijskim auditorijem, zamislite vi - prekrižio.

    "A što ćeš, bilo je to takvo vrime", kazat će Zoran Vulić koji nam nije htio previše pričati o tom jer je to "priča koja je već ispričana"...

    "Ma, nije to ništa novo. Jednostavno, tako se to dogodilo i čovjek takve odluke mora prihvatiti. Ljudi u klubu su tada, u tom trenutku, odlučili tako i to je to."
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nikako mi nije jasno kako je ovo penal. Lik je prvo puknuo loptu a onda naletio na Livijevu nogu koja je vec bila na podu.
  • Maxime Bernauer #6
    zna li itko kako se točno izgovara njegovo prezime budući da sam od komentatora čuo različite verzije?
    Jučer me svaki put štrecnulo u mozgu kada sam čuo BernaUE s ovim jako naglašenim zadnjim slogom.

    edit:
    evo da nam sam Max razjasni na 1:07
    https://youtu.be/SiJSzhIglSc?si=4o3QTiRLpVkSwgAK
  • Maxime Bernauer #6
    to nikada nikoga nije spriječilo da se opet oženi ako mu je stvarno bilo stalo do toga :smile:
  • Izbori u Hrvatskoj (politika)
    Duboko sam uvjeren u to da neće. Uzimajući u obzir Plenkovićevu dob teško je vjerovati da mu je baba uopće živa, a ako i je živa ne vjerujem da ima afiniteta prema ministarskoj fotelji.
  • Izbori u Hrvatskoj (politika)
    pa upravo traženjem MUP-a i pravosuđa žele postići da takvi ipak ne budu na slobodi.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jucer lamine ba bananu opalio u svojih 16 metara, nikakve buke, nikakvih strucnjaka bar da nam objasne zasto to nije penalNino Bule

    Upravo ovo. Meni cak i nije problem sto nije bio penal, vjerovatno zbog toga sto smo na kraju ipak pobijedili i ta odluka nije utjecala na konacni rezultat ali bih volio cuti objasnjenje zbog cega ono nije penal.
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 17.04.2024. - 17.00, Stadion Maksimir
    Muka mi je od ovakvih omalovažavajućih komentara prema Ademiju.
  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb
    Meni je Rakitić jedan obični bezmudan koji se skriva iza ovakvih neodređenih izjava i svog kuma. Koga boli kifla za koga mu kum navija. Ako za nekoga navija neka kaže kada ga pitaju ili neka jednostavno ne odgovori i zatraži da ga to više ne ispituju. Ovako samo ispada papak.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Bili bi jos gori jer nama rezultat ipak nesto znaci dok je njima "rezultat trend, a ideali su vjecni" :rofl:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Na stranu to sto se radi o Jozi cije godine su nam vecinom sluzile za sprdnju ali malo sam razmisljao kakve su on i ostali stogodisnjaci sve drustvene i tehnoloske promjene dozivjeli u svom zivotu....
  • Shit of the day
    zbog ovakvih tekstova i kolektivne magarece svijesti treba ih ponizavati
    i rugati se s njima koliko god je moguce, gdje god je moguce i kad god je moguce. Nije dosta i nikada nece biti dosta.
  • Zvonimir Boban
    Meni na ovoj naslovnoj fotki izgleda ko da mu ona nesto sere a on si misli- koji kurac mi ovo treba u zivotu, idem ja fino u Dinamo, tamo me bar svi iskreno jedva cekaju.