Ovaj peder Culina gleda snimku s ledja a ne zeli pogledati iz niti jednog drugog kuta iz kojega bi bilo jasno da prekrsaja nag krljavim nema. Sve im prokleto jebem da im jebem, sugavci nad sugavcima
nikako nije bolje za nas ali ljudi su jednostavno s razlogom izgubili vjeru u nas naslov i ne zele magarad na tronu. Vrlo jednostavno. Dok je matematike ja vjerujem u nas, ne zbog nase igre nego iskljucivo zbog matematike.
Valencia je u tom razdoblju bila na svom vrhuncu. Ako si ti nešto dobro radio ili stekao diplomu prije 21 godinu znači li to da sada ti uspjesi ne vrijede?
sad kada je jasno da radovi stvarno uskoro počinju evo link na kojemu ćete svi zainteresirani moći pratiti sve vezano za gradnju stadiona. nadam se da će forumaši biti aktivni i da će biti dovoljno načina da se pristupi gradilištu kada bude vrijeme za foto izvještaje.
Cini mi se da je Bruno htio reci da je ovo sto gledamo na terenu preslika situacije u svlacionici ali je na vrijeme stao i preoblikovao u ovu nejasnu izjavu.