Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo Bez da branim LM, ja mislim da on stvarno nije možda ni znao pozadinu svega. Mislim, uostalom bez nekih predrasuda, on ni nema neko posebno obrazovanje ni kapacitet da bi to shvatio i razumio.
Mislim da su mu objasnili na lijep način, on je potpisao i to je to.
Što se tiče tog financijskog dijela, nevezano uz "ne sjećan se" na sudu. To je ponavljao naučeno kao papiga kako su mu odvjetnici rekli znajući da će pogodovati Gazdi.