Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO Sad znam zašto mu odvjetnici nisu dali da priča na sudu. Lik diskreditira sam sebe.
Prošli tjedan:
"Ja nemam veze s Dinamom. Ja sam bio samo prijateljski savjetnik"
Jučer:
"Povlačim se iz Dinama"
Kako se možeš povući iz nečega u čemu nisi? :chin: