Prijateljske - Pripremne Utakmice Za uskakanje sa 18 godina trebaju se poklopit 3 stvari. Moraš imat kvalitetu (što mnogi imaju), mora ti glava bit posložena i moraš imat fizikalije na razini. Neki to imaju odma, nekima treba malo da sazriju ili da ojačaju. Baturinu bi trebali vidjeti prvo u kojoj malo jačoj utakmici i tek onda bi mogli zapravo vidjeti jel spreman ili je ovo bio samo fluke. No što sam vidio čini mi se da je dečko top talent i da bi mogao biti jako dobar kao i onaj Vasilj za kojeg mislim da bi mogao izrast u superstara.