1. HNL 2020/2021 Meni je Gorica draga, ali je možda bolje da oni budu peti jer bi Hajduk i Rijeka bili konkurentniji u europi po mom mišljenju. Ponajviše zbog toga što mislim da bi u svakom slučaju bilo rasprodaje i desila bi se još jedna loksa u pretkolima...