slazem se sa cijelim tvojim upisom i dijelim tvoje mišljenje da je bijeg u BiH možda i najbolje što se Dinamu moglo dogodit, ali to ne mijenja onaj prvi dio, da je njemu u sprezi s policijom dopušteno da pobjegne. E takva smo država nažalost
nažalost, mislim da si u krivu. Imaju onu Svjetsku izložbu 2027, utući će se pare bez problema i na stadion, a mi ćemo bit sretni ako 2026/2027 odigramo na novoj Kranjči