Zagrebački izbori 2021. Škoro prije nekoliko tjedana govorio da se slaže za demokratske izbore i da će donijet "statut" o izborima. A sada ovo druženje sa ljigavcem... ali dobro.. što očekivati od bivšeg hdz-ovca .. — Navijač Dinama
Išla je zelena lista na parlamentarne izbore s njima, pa su valjda zato opet u koaliciji...Mislim, tko je onda najbolji izbor??
Ako ćemo gledati po članovima, pa oko Tomaševića su sve radikalni komunisti i zaista velik dio te ekipe ne može smisliti Dinamo i Hrvatsku samostalnost...U Nedjeljom u 2 je odbio komentirati izjavu Milanovića kako je Pupovac etnobizmismen i komentirao kako se sa time ne slaže sa predsjednikom. Od silnih otpuštanja smo došli do toga da će preraspodjeliti ekipu iz gradske uprave u druge uprave vezane za poslijedice potresa. O vrtićima koji bi učili djecu kako je promijena spola normalna, forsiranje nekih semafora za LGBT populacije i ogromna sredstava za takve stvari da ne govorim... Što mislite kakve ljude će postavljati za ravnatelje škola, bolnica, vrtića itd.
SDP sa Klisovićem koji je dugo godina držao Bandića i doveo ga na samu vlast. Sadašnja gradonačelnica je bivša SDP-ova zastupnica i predsjednica nekad gradskog SDP-a, što njih sprječava u ponovnoj suradnji u gradskoj skupštini?
Tko ostaje?? Nađi, Troskot??
Dinamo je samo mali dio zagrebačkih izbora, bojim se da bi pojedinci mogli imati katastrofalne poslijedice na sam grad i to dugoročne...
Vesna Škare Ožbolt je ubačena za razbijanje glasova, zadnjih 10-ak godina je nema u politici niti itko više zna za nju. Ubačena je bila za razbijanje glasova 2010 na predsjedničke izbore, dok je recimo 1989 ušla u komunističku partiju, da bi je već 1992 Tuđman uzeo u sam vrh HDZ-a
Filipović kako je već komentirano dolazi iz jake komunističke obitelji iz Sarajeva...
Tomaševića nevjerojatno guraju mediji, za njega ništa nećete naći negativno i poziva ga se na sva gostovanja. Index je čak povukao članak nakon 20-ak minuta gdje Tomašević nešto govori protiv Crkve jer bi štetilo njegovoj reputaciji, a ne da bi napisali članak kako mu je monsinjor Bih biskupske konferencij stric. Strah me za budućnost Zagreba, Bandić ga je financijski i korupcijski uništio, a sada bi ovi mogli dovršiti na druge načine.