• 1.HNL 2025./2026.
    Što nisi napisao da je preuzeo taj Slaven kad je bio zadnji i igrao najgori nogomet u ligi ili da je od Varaždina napravio hit ekipu, da je udario temelje tim ekipama i svojim nasljednicima ostavio posložene momčadi, a ne kršMr Anderson

    EJ EJ EJ, samo ČINJENICE piši molim te. Nemoj se ovako razbacivat.
  • 1.HNL 2025./2026.
    sa slavenom je u zadnjih mjesec dana izgubio 4. mjesto i europu i kup, imao je 1,33 boda po susretu u cijeloj sezoni.
    ove sezone slaven ima gle čuda 1,33 boda po susretu
    fakin

    Da, jer lanjski Slaven nema apsolutno nikakve veze s ovim. Sve što je Kova radio su bacili u smeće i avangarda su ove godine. Koliko su osvajali prije njega? Nemoraš tražit. Sezonu prije je slaven bio predzadnji sa 33 boda iz 36 kola. Krenuo lanjsku sezona sa 4 poraza i remijem. Nakon tog je preuzeo Kovačević, takvu ekipu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    vidjeli bi kako bi predavao da je trener vukovara ili gorice.fakin

    Ili Varaždina ili Slavena recimo... uvijek pozitivni kolega.
  • 1.HNL 2025./2026.
    SN: "Carević pokazao Kovačeviću kako se igra protiv Rijeke. Gorica zabila 4, Dinamo nije ozbiljnije zaprijetio.
  • Shit of the day
    Molim gospodina @Kvasina da se sutra javno ispriča gospodinu Victoru Sanchezu kao i kolegama Juranoviću, Antoliću itd. jer ih je nepotrebno prozvao prošli tjedan o promašenoj usporedbi trenera Rijeke i trenera Dinama. Naime gospodin Sanchez je u ovom krugu jedini otkinio bod Kovačevićevom Dinamu i kao takav zaslužuje sve pohvale i hvalospjeve nauštrb trenera Dinama koji je u tom dvoboju izgubio vrijedna 2 boda.

    Hvala.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Tudor gubi 0-2 od ForestaPacho

    Jel ima više ulazaka u zadnju trećinu?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Backlash prema toj najavljenoj promjeni je već velik, svi je smatraju suludom. Tako da vjerojatno ništa od nje. Naravno da ona nema nikakvog smisla niti se u ijednoj ligi pokazala dobrom. BiH je imala i ukinula.
  • Shit of the day


    Još bolji je podnaslov:
    Rebić i Livaja čine tandem kakav SHNL dugo nije vidio.

    Pa doslovno sam Beljo je bolji "tandem" od njih dva skupa. Da ne kažem naši Beljo i Stojke. Podrum Firula je premalen da primi sve ove pacijente. Sagradimo im bolnicu ne stadion. Nije sramota tražit pomoć.
  • ZDP - Q&A emisija #24 - Loksa i ostalo
    Dolazi reprezentativna stanka.

    Je li Josip Mišić najbolji igrač koji nikada nije nastupio za hrvatsku reprezentaciju?

    Što je to grozno napravio da mu se ovakva nepravda učini?
  • Ismaël Bennacer #4
    Dzaba milijuni ako si u ratnoj zoni... nadam se nekom dogovoru i da bi pristao na neki ugovor s dobrim bonusima. Baš je lagan. Klasa i to je to.
  • Ulaznice - aktualno
    Jel sramota ako imam pimpek od 10 cm i to mi netko svaki dan ponavlja.deda

    U poznijim godinama nije bitna duljina već smjer vektora :cool:.
  • Ulaznice - aktualno
    zbog našeg ukidanja TP smo zaboravili na to koliko ulaznica ode u zadnjih sat vremena prije tekmeHnlovac

    Znamo, ~15% ulaznica se kupi na TP. Imaš nekoliko stranica prije info
  • Stadion Maksimir
    koliko sam skuzio ponuditelji imaju punu slobodu po tom pitanju uz naravno uvjet da donje etaze stvarno budu veceg kapaciteta od gornjih. Sad hoce li to bit 60/40, 70/30...NitkoBitan

    Pa evo nek ide prema gornjem maksimumu 70/30, mislim neznam kako bi napravili da je to manje od 30% s obzirom da je on širi od donjeg zbog razlike u visini i skyboxova između. Na 35k donji prsten bi ima 24 500 mjesta. Od oba dijela treba oduzeti postotak zbog sjyboxeva i vip mjesta, al ok ugrubo. Na 35k gostujući sektor je 1750 mjesta. Dakle dolazimo do tog da bez gornjeg pratena jmaš manje od 23k za domaću publiku. To ide prema ljudima koji su zagovarali stadion od 20-25k ali koji je prosiriv na 35k.
  • Ulaznice - aktualno
    2835, danas 874