Sad pišem iz sjećanja ali kad je Josko gostovao u Inkubatoru lijepo je objasnio svoje viđenje situacije. Mislim da je dobio ponudu Intera ali da je odbio jer je bio previse mlad a kasnije je stigla ponuda RB-a i Leedsa? ali je skupa sa agentom i roditeljima izabrao klub gdje misli da ce igrati vise. Mislim da je rekao da je dosegao maximum cijene koje mozes dobiti za igranje u HNLu i da su tako sve strane bile zadovoljne.
Point of the story - tko uistinu želi ostati nađe način — GOAT
A šta ako sutra odluči parkirati brod na Vis jer mu treba baš tamo za nacionalnu sigurnost? Pa danac kaže da je to mala cijena... — Droljo
Sto se vojske tice, americki predsjednici jos od (barem) ranih 2000-ih upozoravaju i pozivaju Europu na ispunjavanje NATO obveza u smislu potrosnje, odnosno opremljenosti i obucenosti njihovih vojski. Ja imam dojam da su euro zemlje, van par iznimaka, obranu skroz prepustile Amerima uz posprdno opisivanje americkog "militarizma" kao neceg primitivnog, a samog ratovanja kao neceg nazadnog sto je relikt proslosti. I sve to dok ti, barem djelomicno, ti isti cuvaju dupe. I jebiga, sad je dosao ovaj koji ih je zbog toga, Rusije, energenata, itd. zatekao naguzene s gacama oko gleznjeva pa to iskoristava. — Pacho
S time da nije isto kada osvojiš prvenstvo 7 kola prije kraja ili se naganjaš do kraja. U puno sezona bi mi vjerojatno imali koji bod više da je "trebalo". — Tvrdica McTvrdi
Generalno igraju brze od nas. Dolaze sa vise igraca u zavrsnicu.Kombinatorika im je bolja i rade manje neforsiranih tehnickih gresaka od nas. — DiddyGuela
Koja govna nama sude! Na slici su prekršaji po 90 minuta Scotta McKenna u zadnjih 5 sezona. Nevjerojatna statistička anomalija. Čovjek u HNLu ima 3 puta više prekršaja po 90 , negoli u Premier League (najboljoj ligi svijeta), La Ligi(2 ili 3. najboljoj ligi svijeta) i kroz dvije sezone Championshipa (koja je u top 10-15 liga na svijetu). Zanimljivo da je i u Premier League i u La Ligi igra za fenjeraše, a u Championshipu u ekipi koja se bori za vrh, te je u 2. njegovoj sezoni promovirana u Prem. I uvijek su mu prekšaji po 90 između 0,4 i 0,5. U HNLu skoro pa 1,1. Sad ili je u HNL, 25. liga u Europi po raznim kriterijima, tri puta teže čuvati igrače ili nas netko baš gadno jebe u zdrav mozak. — Omake
