1.HNL 2025./2026. Moš mislit. Neko bude glasao za hdz zato što je hajduk prvak. Od kud vam takve ideje? — Droljo
podcjenjuješ moć nekakvog "općeg zadovoljstva" određene populacije, na koje utječe tko zna koliko faktora, ne samo jedan ili dva....
poanta je da bi magareća živelj sigurno imala bolji pogled na život općenito u slučaju da hajduk bude prvak... bi li takav ishod ozbiljnije mijenjao izbornu sliku - ne bi!
HDZ ionako pobjeđuje dolje, pobjeđivat će opet.
međutim, bi li na račun tog "općeg zadovoljstva" (koje je formirano zbog dobre turističke sezone, dobrog godišnjeg ulova srdela i lignji, ugovaranja izgradnje nekih brodova za državne potrebe i osvajanjem prvenstva od strane magarećih pravednika) HDZ na parlamentarnim izborima umjesto 20 zastupnika (u tri dalmatinske jedinice) dobio 21 ili 22 zastupnika? sasvim realno...
uopće nije nerealno da "hajduk prvak" prilikom kreiranja "općeg zadovoljstva" te populacije zakrpa rupe nastale zbog nešto lošije turističke sezone. ala brale kaka je to fešta bila, to nema nigi na svitu a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a (glasanje galeba)
mislim, pogledaj kako se održava vlast, nekakvim prelascima, žetončićima i slično.... svaki zastupnik je važan.