• GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26


    "TSC Arena je najsavremeniji stadion u Srbiji, koji ima 4.500 sedišta. Prema UEFA standardima, ovaj stadion je kategorije 3, što znači da može biti lokacija za međunarodne utakmice"

    Po ovome ispada da mogu igrati tam utakmice ligaske faze. Ili 3. kategorija nije dovoljna?
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Ako se ne pojacaju i ne šutnu četnika, bit ce zadnji.
  • GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26
    Treba se potuci sa svima.. pa kaj bu dragi Bogek dal.
  • GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26
    Jedino nisam zadovoljan sa Celtom iz zadnjeg pota. Ostalo ok.
  • GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26
    Nista od cigana. Super
  • GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26
    Švabo pazi kaj delas.
  • Transferi - rasprave
    sad bi ga prodali skoro za 3 milijunaCrni86

    Odlican posao ako se realizira.
    Za 3 milje mores najti puno boljeg golmana za koju godinu.
    Bolje i za Čavlinu, jer se kraj Nevistica nebu nabranil, a bolje i za Dinamo, da neke novce na njemu zaradimo.
    Steta da trune na klupi.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Sta je ovo uđem u temu hnlMilki1

    Popovi kad nisu imali kaj delati u ovom slucaju komentirati su jarice krstili...
    Jedva cekam sutra
  • 1.HNL 2025./2026.
    trebam smanjiti alkohol, a tekma sutra..
  • 1.HNL 2025./2026.
    tocno ja sam jos jednu vuru zabunom dodal...


    isel sam jos jemput citat kaj sam napisal.. da tocno. Krivo sam napisal. Jbg moram prestat piti. :rofl:
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kaj ga komplicirate. Ako krenes iz Zga u 10 sati, let traje vuru i pol.. dodas jos vuru za vremensku razliku i znaci dosel si u Solun u 11 i 30 (po lokalnom vremenu), a 12 i 30 po nasem vremenu.
    A to kaj negde nekaj pise... a jebiga moze i na bukvi pisati Marica

    Grci su zapadnije od nas jedno 23h razlike.jedan u nizu

    Hahahaha oplakah.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Iako treba prvo ponuda stići na Rujevicu za kupnju RijekeZagreb1992

    Kaj to nije rijeseno? Sad mi nis nije jasno.
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Apsolutno je moguće samo jednom u 20min napisati neku misao.vjeko1701

    Naravno da je moguce... ali sam se tolko iznerviral..(aj da smo spusili titulu od prave momcadi, nebi a rekel).
    Ovo bu peklo ko i Dugo Selo.

    Edit: a kaj da velim.. znam da je offtopic.. a brisi.. nix problem.
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Fala ti Zvone kaj si potiral te sve placipickice, balerine, seratore i stanovnike pušačke sobe.

    Nadam se da svi ti igraci gledaju danas utakmicu Rijeke i nadam se da ih je bar malo sram.. od kakvog su to krša spusili prvenstvo.
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    De su sad apologeti nasih fala Bogu bivsih zvijezda?
    Ljudi Bozji, dal vidite od kakvog odrona i krsa za momcad ste vi popusili naslov prvaka?
    Grci su ih izjebali da se nisu ni oznojili.