Hrvatska nogometna reprezentacija od svih nebuloza taj Vuskovic je jos najmanji problem.
Najvise me zivcira opravdavanje losih poteza s uspjehom u proslosti.
Uspjesan je bio i Cacic u Dinamu, pa kad vise nije islo potjeralo ga se.
Dalic je dobio nakon zadnjeg Eura nepotrebni kredit.
Mislim pa kaj reci da smo zadnju jacu utakmicu koju smo dobili bila Engleska.
Ligu nacija ne racunam jer je doticnom izborniku to natjecanje bezvezno.. pogotovo nakon onakvog debakla protiv Španjolaca i Portugala.. de smo samo pukom srecom ostali u A ligi.