• 1.HNL 2026./2027.
    Piric ako ce nastaviti raditi ko u Arsenal Kijevu.. mogu godisnje upumati u tu septičku jamu i 100 milijuna eura.. badava
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    kolko je trebalo nama da napravimo iskorak.
    Cinjenica je da nismo imali sotonu u klubu, rezultati u Europi bi prije dosli.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    jako su nas lijepo nahvalili za razliku od nase novinarske žgadije i močvare.
    Al sve realno prenijeli. Bez uvelicavanja.
  • 1.HNL 2026./2027.
    nisam gledal Cvetka, al znamo svi da imamo dovoljno svojih jacih potencijala na stoperu za razvijati.
    Bolje da je u Belupu.
    Tko zna kaj buducnost nosi.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Elmin Rastoder koji im je najbolji napadac ima ugovor jos godinu dana, interensenti Lyon, Hsv, Monchengladbach.
    Jedan im se vraca u Bern, drugog hoce Genoa. I to su im ocito najbolji igraci.
    Ne vidim stvarno mjesta panici.
    Nisu momcad koju bi zgazili s B ekipom, al ne treba zmazati gace od straha.

    Mislim da je tu cak veci strah od cinjenice da su prvaci Švicarske nego samog Thuna ko kluba i momcadi.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Cvetko je trampa sa Šivalcom. Cisto sumnjam da imamo kakve postotke ili buyback klauzule.
  • Europski koeficijent
    Isto kak je nama tak je i njima.
    I oni budu bez ritma utakmica.
    Nismo dobili Švede koji su u toku sezone.
    Da je moglo bolje, da naravno da je moglo.
    Dobro je to kaj nejdemo u Azerbajdzan ili neku takvu vukojebinu.
  • UEFA Europska Liga 2026./2027.
    ja im zelim da ne izvuku Benficu, vec nekog od ovih:

    1 KAA Gent (BEL)
    2 Fotbal Club FCSB (ROU)
    3 FC Noah (ARM)
    4 GKS Katowice (POL)
    5 FC Tobol (KAZ)

    Idealno bi bilo ispadanje od Žiline i Tobola.
    Da ispadne fantasticno ljeto.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Svaki sljedeci puta kad netko napise ili bubne da je Mišković najbolji sportski djelatnik u Hrvatskoj, treba mu zakeljiti ovu objavu o Ćubelićevom transferu.
  • Dinamo II (2026.-)


    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/897557

    Zna se vec raspored 1.hnl . Deda je objavil prije par dana.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ako netko misli da bu tovarcoin samo tak dal milijune eura, taj je rođen na krivoj planeti.
    Na kraju dana, ako je njihovo sponzorstvo Juventusa 5 milja godisnje, nece ni njima dati nekaj vise.
    Kad im suknu te pare, nebi me cudilo da Garcija dobije cipelu u pakšu i ćaća baluna novi ugovor.
    Kak ces prodat skuplje pretplate ako nemas zvijezdu u ekipi?
    Zelim novom pricidniku da napravi isti rezultat kao i sa Arsenalom iz Kijeva.
  • 1.HNL 2026./2027.
    odlazak Bilića u skorije vrijeme i postavljanje nekog stranački podobnog na njegovo mjesto.vjeko1701

    Ako se tak nekaj desi, onda su si tek zakucali zadnji čavel v lijes.
    Gdje hadezeovci prođu tu poslije ni trava ne raste.
    Napunit ce svi dzepove, jos svojih uhljebiti i daljnji tijek mislim da je svima jasan.
  • 1.HNL 2026./2027.
    slazem se da je svako sponzorstvo bitno i mali koracic prema neovisnijem poslovanju klubova.
    Manje ovisis o uefi, mozda i nekad jednoj stativi, izlaznim transferima.
    Ali znas onu.. "svi vide kad sam pijan, nitko ne vidi kad sam žedan". Tak i ovo.. svi vide milijune, a nitko ne vidi kaj ce ovi traziti zauzvrat.
    Ovaj dio da ce se financijski podici.. hoce naravno.. al samo se sjeti kak smo mi tj nas ex SD uspio sjebati 40 milijuna eura od lige prvaka. Dio tih novaca je otisel na premije igracima (u redu taj dio).
    6 milijuna eura smo zdrobili na trenercine tokom te sezone.
    Raznorazne igracke prevare ili u najboljem slucaju koji jos nisu opravdali, a koje smo doveli i masno platili.. Galesic (opravdao ali preplacen), Kanga, Mmaee, Cordoba, Kačavenda, Pjaca, Čavlina, Belcar, Mbuku, Oliveras. Sve su to igraci za koje je placena odsteta, placena posudba ili placen signing fee.. plus naravno njihove place.

    Badava ti je i 100 milijuna ako si nesposoban, ne znas, imas sklonost osobnom bogacenju svejedno.
    Dolje ima prevec gladnih krokodila, a bara je premala.. a apetiti im mogu samo narasti kad dojde nova hrana.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Tu treba sagledati i neke tehnicke stvari sa njihovim postojecim glavnim sponzorom.
    Taj kriptokurac bu za takvo sponzorstvo trazio natpis na prednjoj strani onog smeca od dresa.
    Postojecem glavnom sponzoru se ta ideja sigurno nece svidjeti.
    Tak da bi mogli raskinuti ugovor.
    Od tovarcoina ce dobiti 7-8, od ovih ostati bez 2-3 kolko vec dobe..
    sve je to jako mrsavo, a i upitno kaj ce ovi jos traziti.
    Oprat ce lovu, ostaviti hrpu dugova i zbrisati.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Pičkice Šarlije nema na popisu.
    Ocito su ga uspjeli "uvjeriti" da ode.
    Krovinovic je zgleda odlucil cijele sezone igrati playstation i biti u lockdownu.