Transferi - rasprave
Bas zato kaj se vise ne radi iz osobne koristi, vec za korist kluba, nisam skeptican prema takvim poslovima.
Dal se bu fulalo? Bude naravno. Svi fulavaju.
Kuzim kaj hoces reci. Svako ljeto me frkalo u zelucu samo na spomen prijelaznog roka. Sad tog osjecaja vise nema.
Jebiga, to je takav posao da moras dopeljati kamion šodra i da probas zvleci malo zlata.
Dal bumo dopeljavali 10+ igraca jedne godine.. nebumo sigurno jer nemamo mogucnosti. Da svake godine dopeljamo tak 2 igraca i u 5 godina 1 ispliva.. napravio si jeben posao.. a prva momcad nije to ni osjetila kad ih je trebalo istrpjeti.
Edit: ako za tog Fuzzyja pokazuju interes Crystal Palace, Goztepe.. onda nekog vraga i valja taj igrac.
Bu to sve dobro.