Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO Šimić je dao ostavku a nije dobio otkaz. Znači, nije ga nitko potjerao već je sam otišao. Ovdje se priča kao da je obrnuto.
Meni je sam trenutak otkaza prilično nejasan. Dakle, prva je sjednica novog IO i u poziciji si dati analizu prethodnog razdoblja, ukazati na pogreške , predložiti drugačiji način rada pa viditi reakcije. Nezrelo ponašanje od nekoga tko je trebao biti ključna operativna osoba u klubu.
Edit: Poanta je da se ovdje gleda Šimića kao SD kojeg treba zamijeniti novim ali je on bio puno više od toga.