ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Koji je zadnji datum dokad se treba održati Skupština?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    ↪Rakovica1986
    Samo ti produži do 15.02. Sve ostalo je u redu. Bilo kad da se učlaniš u 2024. vodiš se kao član za cijelu godinu samo ti se pogodnosti aktiviraju tek sa datumom učlanjenja..
    Za izbore ti je bitno da si učlanjenjen u godini izbora i godinu prije. Dakle, čak i ne moraš biti član (jasno, trebao bi) u ove dvije godine nakon izbora.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Papastrumf
    Sad bi se ja trebao kladiti na poraz Dinama. Nikad.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Bosskovitz
    Znam, zato i govorim (nisu te brojke ali suština je ista). A pratio sam i komentare koji su išli nakon toga.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Izbori će biti u kratkom roku i jednostavno nije moguće srediti drugi način glasanja nego na licu mjesta. — Mali Zeus

    Pa čitavo vrijeme i pišemo da to zapravo nije točno. Moguće je organizirati i glasovanje e-mailom ali, kako kažu kolege, takav način glasovanja nije dovoljno siguran od zloupotreba.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Mali Zeus
    Ja bih volio da izbori budu masovni (većina članova) i za više lista. Ako ne bude elektroničkog glasovanja (ili poštom) već isključivo osobno (na Maksimiru), očekujem odziv od nekoliko tisuća ljudi i biranje jedne liste. I smatram da je to loše (za samu legitimaciju izbora). Što tu nije jasno?
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Papastrumf
    Nadam se da će tako biti ali to, iskreno, ne očekujem.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Mali Zeus
    Promašio si i temu i poantu.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Mali Zeus
    Nije bitno što meni smeta ili ne smeta. Izbori sa samo jednom listom suštinski nisu izbori.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪xavier
    To sam i mislio. Slično bi netko fizički odradio elektronsko glasovanje u ime nekog.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Zašto navijači pod navodnike? — Mali Zeus
    Zato što su navijači širok pojam (i Barišič je navijač) a ovdje predstavlja eufemizam za navijače Dinama koji će birati i biti birani na izborima u prvoj (općoj) izbornoj jedinici.

    Da je cilj uvođenje demokaracije u klub onda bi izbori za prvu izbormu jedinicu bili po proporcionalnom sustavu.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪xavier
    Pa jel tehnički odrade upis ljudi u članstvo?
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Mali Zeus
    Što onda žele ''navijači'' ovim izborima? Što je osnovni cilj?
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    ↪Papastrumf
    Gledaj, meni je jasno da će prvi izbori biti improvizacija i daj šta daš tako da se ja, osobno, ne zamaram previše rezultatima. Njihov osnovni cilj (po meni) je da se uspostavi kakva- takva navijačka kontrola nad procesima u klubu i to će, vjerovatno, biti ispunjeno.

    Međutim, ti sa ovim prvim izborima radiš i nekakvu legitimaciju ispravnosti tog puta za budućnost i bilo bi loše da na izbore izađe par tisuća ljudi (uglavnom Zagrepčana) i da se glasuje samo za jednu listu. Takvim izborima nitko neće moći osporiti legalnost ali legitimet da. Da ne govorim što će biti ako rezultati kluba krenu prema dole.
  • Izbori za Skupštinu GNK Dinamo - 2. ožujak 2024.
    Kad bude omogućeno online glasanje, nije uopće sporno da će se događati situacije gdje će jedna osoba glasati za više njih, ali to ne znači da je to ispravno i da stoji tvoja tvrdnja: — xavier

    Mi ovdje pričamo da neko tehnički odradi nešto umjesto nekoga (ne da krivotvori njegovu volju). Nemam nikakvih problema s time. Što rade povjerenici već to isto?
Home » The Undertaker
More Comments

The Undertaker

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo