Transferi - rasprave Mi nebi prodali Orsica, Petkovića, Livakovica, Šutala, Ivanuseca itd. al bi tili. 20+ napravit transfer. — BBB Sibenik
Gle, nije stvar prodaje. Stvar je u tome kaj ispada da mi kao prodavači gotovo uopće ne diktiramo nikakvu cijenu i uvjete. Na tržištu cijene idu abnormalno gore, a tebi je treći transfer i dalje Modrić iz 2008? Pa jesi li ti onda toliko elitan prodavač ili si samo elitan prodavač za ove prostore?
Europsko iskustvo, godine, repka, pozicija… to sve nema nikakvu ulogu i prva ponuda koja dođe je ona i najbolja?
Na kraju krajeva, 18+7 sigurno nije malo i garantira opet financijsku superiornost nad narodnim i ostalim raspalim konkurentima, ali je dobro pitanje do kad planiramo bit na istoj razini? Paralelno s tim ti glavni trener plače po pressicama da nema beka i ne dovedeš ga za LP?