• 1.HNL 2025./2026.
    Ti magareći transferi su mi stvarno čudo. Razni podcasteri i forumaši svako ljeto navedu xy top imena koja će privući na "emociju i ludilo", a na kraju ćorak. Nije li se i za Marešića govorilo da je to to, pa evo i dalje ništa, čovjek u Istri.
    A magarad ko magarad, da parafraziram jednu poznatu pjesmu, "malo im za euforiju triba". Sjećam se da kad je gospon Domaćica tek preuzeo funkcionersku poziciju u Ajdučiji da su tovarskim forumašima i podcasterima krenule sline curit jer će "Raketa dovesti neke svoje bivše suigrače koji možda jesu u padu karijere, ali i takvi će biti top za Ajduka i ovu smišnu ligu". Tako je recimo jedno vrijeme bila spika da onaj nekadašnji veliki talent Munir, što je igrao s Domaćicom u Barci, dolazi na Poljud 100% jer "ne može reći ne Domaćici". Vidim kako im je taj dolazak uspio, isto kao i ostali njihovi imaginarni transferi poput Erlića, Bašića ili Pašalića.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Gorica najugodnije iznenađenje prvenstva zasad.
  • Nogometni Podcast
    Pozdrav za onog tovara Zokija koji je u jednom podcastu, prije mjesec dana u najavi nove sezone, rekao da će Dinamo nakon prva tri kola imati između 3 i 5 bodova. :rofl: :rofl:
  • Sergi Domínguez #36
    Tko je Pau Cubarsi? Sergi que jugador. :fire:
  • Scott McKenna #26
    Dinamov Brave heart :heart: . Dvoboji njega, "Boga baluna" i ostatka magarećeg cirkusa će biti spektakl. :cool:
  • Streamovi Dinamovih utakmica!
    Kaj nitko nema stream za podijelit? :rofl:
  • Streamovi Dinamovih utakmica!
    Youtube stream u inbox ako netko ima?

    Ili bilo koji drugi stream ak nema na yt.
  • 1.HNL 2025./2026.


    Di to piše? Ja ga sad guglao, piše da ima 27 godina i vrijedi oko milju i pol.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Neki tovarski fanpage na Instagramu spominje da su blizu dovođenja Maximiliana Bauera i Marca Richtera
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    A znas ti da nas ima 100 000, a ovi ne mogu ni stadion napunit??Fabercaster

    ovi Varaždina ne mogu ni stadion napunit, a kod nas bi gorilo nebo braleeFabercaster



    Ova njihova opsjednutost ne samo svojom nego i tuđom posjetom već godinama mi je neobjašnjivi fenomen. Koliko samo u svijetu ima klubova kojima je svaka tekma sold out pa nisam vidio da ikad komentiraju druge klubove i njihovu posjetu, ma koliko ona mala bila. Jedino naši južni prijatelji drže do toga kao da se trofej dijeli.
    I mediji pridonose tome. Uvijek kada Hajduk ili repka igraju bitnu tekmu na punom Poljudu uvijek prvo igračima i trenerima ide pitanje što očekuju u "grotlu Poljuda" i "atmosferi koju samo Split ima". Nogometna pitanja idu tek nakon toga.

    Stvarno nevjerojatno.
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Već godinama tvrdim da ekipe sa sredine HNL-a ne bi ništa lošije prošli u Europi od magaradi i šarana, i evo, Varaždin zasad to pokazuje.

    Svaka čast Šafariću, odlično ih je posložio.
    Koji bi smijeh bio da Varaždin izbori Europu prije magaradi. Iako, takav scenarij me uopće ne bi čudio. :rofl:
  • 1.HNL 2025./2026.


    "Kup skladišta" kako ga zove magareća podcast scena.

    Zanimljivo da su i oni igrali "kup skladišta" jednom, 1970/71. To što su ispali od "velikana" Vitorie Setubal je već druga stvar koju ne spominju. Još i tvrde da nikad nisu igrali taj smiješni kup, a evo, jesu, jednom i ispali već u drugoj rundi...

    Zato četvrtfinala LP i polufinala kupa Uefa veličaju kao da su dobili trofej za to. Igrao je i APOEL četvrtfinale LP prije nekih 10ak godina i nisam vidio da danas njihovi navijači to veličaju kao magarad svoja četvrtfinala i polufinala.

    Mislim, što reći, pričamo o klubu kojem su 3 najzvučnija imena koja su izbacili u povijesti Stuttgart, Torino i Metz.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ma gotovi smo. Još kad magarad nakon Rebića dovede i Erlića, favoriti su broj 1 za naslov. Barem tako kaže magareći puk kad gostuje u raznim hnl podcastima. :rofl:


    Šalu na stranu, mislim da ako nastupi kao prošle subote protiv Kryvbasa budu redovni u HNL-u bit ćemo prvaci. Neću reći UVJERLJIVI prvaci jer tako sam mislio i lani nakon Qarabaga i prvih par kola lige, a onda smo na kraju vidjeli kako je sezona završila...
    Ne smijemo se "opeći" 2 puta. :zip:

    Najjače mi je kad magarad sere da su mediji lani u kolovozu proglasili Dinamo prvakom do Božića i da im je to smetalo, a točno se sjećam prošlog ljeta sjedeći u kafićima na jugu di su sami tovari komentirali "ajme ovoga Dinama jaki li su, prošetat će se ligom".
  • 1.HNL 2025./2026.


    Ništa čudno.

    Pa većina magaradi je u podcastima vezanima za HNL kmečala krajem sezone da ih nije pri kraju sjebao ni Dinamo ni Rijeka nego Lučić. Jebeš Rijekinu titulu, Dinamovo prestizanje magaradi pri kraju sezone, ovo dvoje nisu zaslužni za to nego Ivan Instagramer Lučić i njegove greške...
    Baš me zanima kako će reagirati kad im "najbolji hrvatski golman" prvi put sjebe nešto u službenoj tekmi. Već nakon ovog s LASK-om je bilo par komentara "pa i nije ovi Ivušić neka velika srića od golmana". Što će tek biti u službenim tekmama...

    Anyways, sretno Rijeci, Varaždinu i Ziri.