ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Boysica

    Tko kaze da oba odlaze, a i da odu zbog dobrih ponuda na ljeto ja vjerujem da su oba 100% unutra i trenutno razmisljaju samo o najboljem za dinamo, innace ne bi bili ovdje ovako dugo
  • Transferi - rasprave
    ↪Božo0

    Moze ga se vratit nakon lokomotive samo da bar jednog napadaca imamo u kadru
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Božo0

    Preko noci za dovest moras gledat u bazen i bivse, za sve strane ozbiljne moras pregovarat i o njemu i njegovom stozeru kojeg vodi, to se do lokomotive ne moze rjesit
  • Transferi - rasprave
    ↪Božo0

    Zasto pickast potez ako tamo ne igra kod nas bi bio u prvoj
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Orc123

    Nikad ja tebi nisam rekao da si mamicevac, govorim o ekipi koja pise po fejsu, instagramu, itd, a imaju i jedan,dva takva ovdje
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Orc123

    Sigurno nisi mamicevac ako zelis da brko ide, to zeli 99% navijaca. Mamicevac si ako ti je za trenutnu situaciju uzrok to sto je mamic otjeran i klub preuzeli crveni kmeri sa sjeverne tribine.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ma smjesni su, cak u ovoj depri gustam kad citam njihovo koprcanje
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Ludovic IX

    Pa odgovorio ti je da skupstinari znaju koliko i mi
  • Transferi - rasprave
    Moze li se kulenovic povuc s posudbe ? Svakako ne igra u lokomotivi u prvoj ovu polusezonu
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Nista zeka, trener s iskustvom i titulama, najrealnija opcija je nenad bjelica, drugog kao vatrogasno a realno rjesenje ne vidim
  • KUP - 1/2 - Šibenik vs. Dinamo Zagreb - 05.04.2023. - 17:30h - Stadion Šubićevac, Šibenik
    Klaun mamicevski uziva u situaciji i izgmize nakon svakog kiksa, naravno za sve su krivi svi osim onih koji su ostavili ovakvu situaciju
  • KUP - 1/2 - Šibenik vs. Dinamo Zagreb - 05.04.2023. - 17:30h - Stadion Šubićevac, Šibenik
    ↪Captain America

    Nek povede i cijeli stozer sa sobom
  • KUP - 1/2 - Šibenik vs. Dinamo Zagreb - 05.04.2023. - 17:30h - Stadion Šubićevac, Šibenik
    Zdravo brkica
  • KUP - 1/2 - Šibenik vs. Dinamo Zagreb - 05.04.2023. - 17:30h - Stadion Šubićevac, Šibenik
    ↪cron1ck

    Mozda ga odmara za lokomotivu
  • KUP - 1/2 - Šibenik vs. Dinamo Zagreb - 05.04.2023. - 17:30h - Stadion Šubićevac, Šibenik
    Nakon hajduka, koju je on utakmicu odradio da kažeš 'wow, to je to!'? — San Lorenzo

    Pa vec sam ti napisao da ima period losije forme kao i svi osim livija i ristovskog, nema jednog igraca da mozes reci da je odigrao wow utakmicu nakon hajduka i on je u tom sivilu vise manje na razini ostalih. To se moze napisat bez retardiranih komentara da pumpa statistiku i igra 5 losih na jednu dobru utakmicu, ako ti se truje odes na fejsbuk i pises ovakve komentare zajedno sa bozicama koje povrsno prate nogomet
Home » NB86
More Comments

NB86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo