ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2022./2023.
    Kako im ga je hujber zavido
  • 1.HNL 2022./2023.
    Mozda blefko nije trebo zaobilazit zakone rh, zanimljivo da ga se tereti za ono sto su neki govorili da se sad i u hajduku događa, bumo vidjeli al da je mutan lik je sad svima jasno. Prica o tajmingu je smjesna, istraga vec dugo traje, mogu jedino bit ljuti na index sto kad su saznali nisu cekali da prvenstvo zavrsi valjda, ili ne znam koja su njihova ocekivanja i zelje.
  • DINAMO PREDICTOR | Lokomotiva - Dinamo (HNL, 28.kolo)
    Lokomotiva - Dinamo 0:3, Baturina
  • Transferi - rasprave
    ↪Orc123

    Nadam se da i sad sa micanjem tvrdoglavog cacica koji je kao sd mogao sve blokirati (jer mu ne treba takav i takav igrac, i fix ideje sa minimalnom rotacijom i izmjenama) biti lakse simicu/tomasu kadrovirat ekipu za sljedecu sezonu. Volio bi da zgotove vipotnika i kacavendu prije pocetka roka i da budu predstavljeni na prvi dan, za ostala pojacanja cu im dat vremena
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪plavi67

    Dario ne moze biti jer je clan uprave, tomas mu je covjek od povjerenja vjerujem da ce tu dario vodit glavnu rijec a ovaj je ovdje da stavlja potpis (i naravno sudjeluje u krojenju sportske politike, ali kao junior partner)
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Ludovic IX

    Nemaju sta biti razocarani, nije doveden samir toplak, svi oni znaju ko je igor biscan i ko igrac dinama i ko trener zadnjih x godina
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Svi na Sjever

    Mozda mu jesu podmetali neki klipove i blokirali odluke, to je dovelo do ove situacije i sad je prerezano i dano mu da dovede trenera i sd-a jer je realno jedini u ovoj upravi koji to moze
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Pretpostavljam da na darija sad vise manje prelazi zadnja rijec kod odluka u domeni sd-a ali mora bit netko imenovan
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Od mene veliki plus da su ekspresno nasli ozbiljno rjesenje a ne privremena u "vojnicima kluba"
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Kazu sportske da dolazi sa svojim stozerom, jel moguce da je ovo kraj alena peternaca u prvoj ekipi ?
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    ↪Krizy

    Ne znas na kojoj pozicji je veci gubitak
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ako je vec odluceno onda je biscan valjda taj, nista sretno igoru i nama, u sto vecem broju dolazit i podrzat ekipu do nove titule
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Po meni biscan bolje dugorocno rjesenje, bjelica bolje kratkorocno, zadovoljan sa oboje ali mislim da bi bjelko odradio sad galvanizaciju i osvojili bi titulu s +15 do kraja
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ponudit ce se cacic sam za jedno godinu dana, prosece se do stadiona i pokuca na vrata upravi
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Fala bogu, ja cu jednu referencu nene bjelice navest kao po meni razlog zasto je on najbolje rjesenje sada, preuzeo osijek kojem nije bajno islo, 13 utakmica zaredom bez poraza, mozda jedan ili dva x-a, ganjao dinamo z. Mamica jako dugo za titulu a nije preuzeo klub prije pocetka priprema i slagao si kadar kako hoce i jos je imao bodovni minus za nadoknađivat
Home » NB86
More Comments

NB86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo