Dobio je navodno 8 mil proslu zimu za kacavendu, NAVODNO naravno, ali valjda je svjestan da je imao tesku ozljedu i igrao 5,6 utakmica u skoro godinu dana, tesko da ce on imat za kacavendu ponude teze od 3,4 mil eura
Hahah, jebiga sve te nft, crypto pizdarije su pale u vrijednosti, ali na vrijeme su uzeli iz kluba sponzorstvo vjerujem da su ok pare dobili, samo su neki nasi navijaci ostali bez 10 eura :lol:
Za one koji će napadati nove ljude nakon svake lošije utakmice, neka si osnuju svoj klub.
Treba vremena da si sve poslože, kao što je trebalo vremena da napokon dobiju svoju šansu. — Krizy
Ja sam sve optimisticniji, za biscana se znalo da je predan svom poslu, navodno je i simic 100% unutra i radi dan/noc, ima tu u klubu iskusnih sportskih djelatnika da im pomogne i nadomjesti mozda neki manjak
Mislim da livi i petko cekaju ljeto i ponude drugih, ako ih ne zadovolje stavljaju potpis na nas, mislim da je to ok, samo na kraju ljeta se mora znat jel potpisuju i dugorocno ostaju
Evo i nicota pise sve sto smo rekli o friganu, simic to zeli zgotovit sto prije, friganu je dinamo prva opcija a druge ponude su mls i braga, dinamo ne da 5 mil koje trazi rijeka ali spremni su ponudit igraca pod racun i/ili postotak transfera
Ni mene ne fasciniraju bivsa imena, hvala svima koji su se i prije digli protiv zbjegulje al to te ne kvalificira za poziciju u dinamu, ajmo se mi natrpat strucnim kadrom, od financijasa/poslovnjaka do skauta i trenera a onda nije problem i za kojeg bivseg igraca radi gradnje imidza kluba i za komunikaciju prema vani