Mali katinic za germanijak dao intervju, osim sto on ostaje kaze da je cuo da ce doci jos dinamovih juniora u bravo, ali ne zna nista konkretno.
Po meni bi to bio odlican korak za brkljacu i sakotu ako bi bili garantirani starteri ko katinic
U15 na turniru u svedskom nakon sto su jucer dobili obe utakmice i danas su dobili obe (neki finci, švedi te red bull leipzeig i benficu) te igraju finale protiv seville sutra
Isprika u krivu temu sam napisao ali da slazem se, kupovat bakrara je nonsense kad imamo kulea AKO bi on pristao biti druga/treca opcija, ista stvar za rotaciju baturini kad imamo tolica.
Od vrbancica imam ogromna ocekivanja, mali baturina vjerovatno sljedece ljeto ide, ova sezona je sezona prilagodbe za vrbancica da vidimo jel moze odma preuzet martinovu ulogu
Ako je izvor ovaj lik onda ste vi bolesniji od mjega, pa pisao je tironi koji su zahtjevi, dinamo hoce posudbu s pravom otkupa od 2 mil eura, oni zele odma 2 mil eura
Nacionalni, ja bio na njemu na koncertu bolestan stadion, nemam uopce rijeci zasto jedan takav postoji u budimpesti a mi nismo sposobni napravit stadion takvog luksuza za 35k ljudi u zg