• Bivši Igrači & Treneri
    Romano propo ko stari kauč, blamira se u zadnje vrijeme
  • Transferi - rasprave
    Ma nemate se sta prdat, sucic je u prijateljskim + to malo superkupa izgledao za svoje godine ko razina megatalenta, suludo dobro je izgledao; vidjet cemo hoce li se to nastavit.
  • Transferi - rasprave

    Mi smo na poziciji napadaca pokriveni, frigan bi bio zalog za buducnost i igrao bi s desnog krila, 6 mil je malo previse za takvu kombinaciju, ocito se vec prije odlucilo okrenut drugim rjesenjima i mislim da je kaneko taj koji ce igrat s desnog krila
  • Transferi - rasprave

    Pa i perkovica smo preplatili, imao je bolju proslu sezonu od frigana, nastavio napredovat u ovoj i doveden je kao rotacija na stoperu i da jednog dana preuzme tu ulogu, cak ima vise logike nego dovest sestog napadaca i gurat ga na krilo
  • Transferi - rasprave
    Zimus smo ga mogli dobit za 2,5M sad gaArmagedon13

    Preveliku su to tad novci bili kao i ovo sad, netko drugi nek riskira s njim, mozda ispadne novi mandzukic i bude prvi napadac finalista lige prvaka; ali mi za 6 mil moramo dovest kapitalca sa 30 europskih utakmica a ne decka koji je 8 mjeseci u formi u hnl-u.
  • Grad Zagreb
    I ja sam rušio orah pred djedovom kucom tak da sam vec dozivio ovo ....
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće

    Taj barcelonin mi je najodvratnija izvedba rozog ikad

    Ovaj realov mi je bolji, cak je i adidsaov ovo bi mogli mozda uzet i samo naljepit nas grb, ali svakako ne bih rozi

    226965364_508321223609696_2855242698069697944_n.jpg
  • Transferi - rasprave

    Je 50% proracuna na place je optimum, 60% je jos uvijek zdrav omjer
  • Ulaznice - aktualno

    Cak je najpametnije jug otvorit za 10
  • Transferi - rasprave

    20% razlike od onog sto su nam platili i sta ce dobiti
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.
    Inace se taj ferencvaros na ovom forumu hvalio kao dobar primjer odlicnog prijelaznog roka
  • Transferi - rasprave

    Koliko ja znam kule nece tamo, a i oni mu ne mogu ponudit trecinu ugovora koju ima u dinamu
  • Grad Zagreb
    A taman jutros cito kako je iz austrije u sloveniju doslo ogromno nevrijeme, preporuka im bila sinoc/jutros da izlaze sto manje valjda, bla bla i eto valjda je ta pizdarija i do nas dosla