Ma nemate se sta prdat, sucic je u prijateljskim + to malo superkupa izgledao za svoje godine ko razina megatalenta, suludo dobro je izgledao; vidjet cemo hoce li se to nastavit.
Mi smo na poziciji napadaca pokriveni, frigan bi bio zalog za buducnost i igrao bi s desnog krila, 6 mil je malo previse za takvu kombinaciju, ocito se vec prije odlucilo okrenut drugim rjesenjima i mislim da je kaneko taj koji ce igrat s desnog krila
Pa i perkovica smo preplatili, imao je bolju proslu sezonu od frigana, nastavio napredovat u ovoj i doveden je kao rotacija na stoperu i da jednog dana preuzme tu ulogu, cak ima vise logike nego dovest sestog napadaca i gurat ga na krilo
Zimus smo ga mogli dobit za 2,5M sad ga — Armagedon13
Preveliku su to tad novci bili kao i ovo sad, netko drugi nek riskira s njim, mozda ispadne novi mandzukic i bude prvi napadac finalista lige prvaka; ali mi za 6 mil moramo dovest kapitalca sa 30 europskih utakmica a ne decka koji je 8 mjeseci u formi u hnl-u.
A taman jutros cito kako je iz austrije u sloveniju doslo ogromno nevrijeme, preporuka im bila sinoc/jutros da izlaze sto manje valjda, bla bla i eto valjda je ta pizdarija i do nas dosla