ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEL - PO - Dinamo Zagreb vs Sparta Prag - 24.08.2023. - 20:00 - Stadion Maksimir - Zagreb
    ↪Mališan

    Moha ristovski peric mykha zadnji red, sve ostalo isto ko ti
  • Transferi - rasprave
    Evo pise lesicki da livi odlazi i da ce jakir dat kapetansku traku bruni, nadajmo se da to znaci potpis na novom ugovoru skoro
  • Ulaznice - aktualno
    ↪deda

    Malo je skuplja godisnja nego prije, godisnji su prosli, mislim da ce doci 70% godisnjaka sutra
  • Ulaznice - aktualno
    Otici ce ko i uvjek na dan utakmice bar 2 tisuce karata, nas ce bit 12 tisuca, brojaci ce rec 10 i to je to, za spartine nemam pojma
  • Transferi - rasprave
    ↪db-izbjeglica

    Nemam ja nista protiv miereza ko miereza, nego to znaci da petko odlazi, to je katastrofa
  • Transferi - rasprave
    Govore osjecani da je dinamova ponuda odbijena, pa daj zadrzite tog jebenog petkovica jebo vas mierez
  • Transferi - rasprave
    Mi ako ne prođemo spartu i ne dobijemo rijeku i osijek krece kolektivna histerija (s pravom), a oni nas jebu s mierezom i brodicem ...
  • Transferi - rasprave
    Jel Romano ono javio da Perišić ide u Hajduk — Mali Zeus

    Romano je jedini u tom trenu iso kontra svih novinara (talijani i onaj englez sta je kao glavni izvor za tottenham) i rekao da perisic ne ide tamo i na kraju jedini ispao u pravu, provaljuje se u zadnje vrijeme cesce nego prije ali je i dalje najpouzdaniji izvor
  • Transferi - rasprave
    ↪PlavaSlavonija86d

    Ja bi bio prezadovoljan da vidovic potpise u petak, ceka nas ili nista ili kacavenda
  • Transferi - rasprave
    A jebem vam sunce, bolje ne pisite nista nego nas lozit ovako
  • Transferi - rasprave
    ↪Orc123

    Pa jakic i tolic su zajedno dosli isti prijelazni rok

    ↪Mlađi referent

    Ja cu dobro razmislit o nekom samoranjavanju u prosvjedu protiv dinamove transfer politike, jebo ih brodic i mierez
  • Transferi - rasprave
  • 1.HNL 2023./2024.
    Sad črnko treba izletit u medije da je iz 24sata saznao da sopic ide
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ako neko ima 24sata+ nek zaljepi novi tironijev tekst

    https://www.24sata.hr/sport/otkrivamo-zasto-je-pao-biscan-problem-su-bili-i-igraci-rijeke-od-mamiceva-povratka-jos-nista-929290
  • Luka Stojković #7
    Nek on na terenu gine i nek ne ode na prvu ponudu i bit ce mi drago sto je uzo 86
Home » NB86
More Comments

NB86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo