ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UCL - PO - Bodø/Glimt - Dinamo Zagreb - 16.08.2022. - 21:00h - Stadion Aspmyra, Bodø
    ↪Markelo
    oni su solidna ekipa sa evropskim iskustvom, izrazito domacinska momcad i igralo se je po natopljenoj umjetnoj travi skroz na kraju ravne zemlje.

    Ja sam zadovoljan rezultatom i ocekujem da ih zgazimo na Maksimiru.
  • UCL - PO - Bodø/Glimt - Dinamo Zagreb - 16.08.2022. - 21:00h - Stadion Aspmyra, Bodø
    Išli bi u ligu prvaka a trljamo ruke sa minimalnim porazom protiv nekakvog Bode — Markelo

    Ribari.
    ipfiecozw5yqfvq3.jpg
  • UCL - PO - Bodø/Glimt - Dinamo Zagreb - 16.08.2022. - 21:00h - Stadion Aspmyra, Bodø
    Navijaci im pjevaju We’re Not Gonna Take It od twisted sisters? :grin:
  • Stadion Maksimir
    Nije da ga zazivam (sve je treba srusiti i napraviti novi) al prije par tjedana sam naisao na jedan projekt Kincla iz cca 2008-2014 (mozda za euro?) rekonstrukcije stadiona pa djelim ovdje ak nekoga zanima.

    Prema renderima bi zapad i sjever dolje bili spusteni do terena (koji bi vjerovatno trebao biti ukopan?). Istocni dio sjevera bi prema renderu trebao biti srusen jer bi se povezao sa novim istokom i jugom na dva kata. Negdje sam nasao da bi kapacitet trebao biti 30k ali meni to izgleda barem 40k - 45k.

    wixij5ofzpzoue2v.png
    mw7tccddlh8dr78r.jpg
    mlufmbvhfucjudx7.jpg
  • Bivši Igrači & Treneri
    Sto mu to treba u zivotu. Bio bi sretniji da je pomočni trener Dinama.
  • Shit of the day
    Brann Bergen nikad nije igrao u Zagrebu. Jedina utakmica je bila u Norveskoj kad nas je Šifo koštao prolaza :smile:


    S druge strane, trener Bodo/Glimta Kjetil Knutsen već je upoznao BBB-e kao član stručnog stožera norveškog Branna koji je gostovao na Maksimiru 2008. godine. "Srećom, sjedio sam u VIP loži pa ih nisam sreo izbliza, ali sam vidio tu plavu hordu, ludnica" rekao je Knutsen i dodao kako će ekipu za atmosferu u Zagrebu eventualno pripremati tek uoči uzvratne utakmice.

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2387484&index_tid=248042&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    jel Maribor mijenja trenera ako danas u Domžalama ne bude pobjeda? — Mali dioničar

    Upravo trener dobio otkaz.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    .
  • 1.HNL 2022./2023.
    Tko zna što će se dogoditi sa tovarijom kad ispadnu od Villareala. U teoriji bi im najbolji igraći trebali biti jako motivirani zbog lova na HNL titulu a u praksi bi se moglo dogoditi da bi se igraći u najboljim godinama željeli vratiti u bolje lige (prvenstveno mislim na Livaju i Krovinovića).
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Mali dioničar
    ja mislim da neće jer ima potporu i uprave i najvatrenijih navijaća (Viole su digle transparent u znak potpore). . Možda tek nakon što ispadnu iz KL protiv Cluja. Maribor ima problem jer su u sve većim financijskim problemima pa su rasprodali sve što valja. Njima bi jedan Toplak bio idealan.
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.08.2022. - 21.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Još sam na zapadu bio okružen hajdukovcima (nekoliko njih iz Slovenije s obilježjima — Captain America
    I kolcem i lancem i boxerom... :lol:
  • Navijači Dinama prije, danas i ubuduće
    Odgovaram ovdje da ne idemu u offtopic jer ćemo inaće završiti na @Eduardo crnoj listi :lol:

    trebamo pojačat bazu u Sloveniji — Captain America
    Znam da nisi mislio ozbiljno al ću ti ipak odgovoriti.. U Mariboru ne znam niti jednog navijača Dinama osim ovih par koje sam ja navukao (jučer nas je bila dvojica na sjeveru). Dinamo je u Jugoslaviji (navodno) bio iza NK Maribor drugi najpopularniji klub u Mariboru ali se poslije 90-tih to promijenilo. Nisam siguran zašto al vjerovano zato što je NK Maribor rastao pa su zbog blizine gradova u Dinamo vidjeli potencijalnog rivala. I nije pomoglo da ih Dinamo šamara gdje god stigne.

    Viole su prvi put imale transparent sa svojim imenom u Ljubljani na tekmi Olimpija - Dinamo gdje su u sektoru BBB navijale za Dinamo (ili kako oni kažu protiv Olimpije). Čak su kopirali himnu od pipsa al je ne koriste već 15 godina.

    Inače Dinamo ima puno više navijača tamo gdje živi više hrvata (Celje, Ljubljana itd) pa je nekad bio i veliki transparent BBB Ljubljana i izgleda da su bili jako aktivni (na fb imaju slike iz Milana 2000, Newcastle, Badel itd) (BBB Ljubljana Facebook)
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.08.2022. - 21.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ...Dinamo će vjerojatno zaigrati u sastavu: Livaković - Ristovski, B. Šutalo, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi, Ivanušec - Špikić, Drmić, Oršić...

    Perić će opet plivati.
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.08.2022. - 21.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Bogu hvala za kišu. Teren ce biti brz a nece biti prevruce.
  • 1.HNL - 5.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 13.08.2022. - 21.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Koja je poanta tog praznog sektora? Da se boje zbog sigurnosti nema smisla jer najvatreniji prvi kupe ulaznice a poslednji sektor bi se vjerovatno prodao "normalnima".
Home » SAS1987
More Comments

SAS1987

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo