Zanimljiva statistika koja pokazuje da unatoč jako lošoj infrastrukturi posjeta hrvatskih stadiona solidna. Kad će u Dinamu biti normalna uprava i daj bože normalan stadion će biti još bolje.
Navijači su me baš iznenadili, velika je to čast. U Solunu sam tek godinu i četiri mjeseca, a izabran sam među 11 najboljih igrača od 2010. do 2020. godine.
Gledao sam ga protiv Maribora i nije loš igrač. Mada se bojim da je igrač kojemu treba više prostora nego što ga protivnici daju Dinamu pa bi mogao biti novi Atiemwen. Sad ak je dovoljno dobar za Dinamo i ak je veći talent od recimo Barišića to nek odluče pametniji :grin:
Obnova El Monumental (River Plate) bi trebala biti gotova za par tjedana te bi stadion sa 84 000 mjesta trebao postati najveći u Južnoj Americi. Osim ak uspije plan Flamenga koji želi ili pretvoriti tribine iza gola Maracane u stajanje te povečati kapacitet na 100 000 ili izgraditi novi, vlastiti stadion kapacitete 80 000 - 110 000. Megalomanija jer Flamengu prosjek varira od 20k - 60k, ovisi od sezone tako da im je i Maracana velika.