ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Doktor Kunić
    Razlog; neprimjeren vokabular
    Trajanje bana; 7 dana
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Majki2111
    A jesi otišao u depresivu xD
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Majki2111
    Nije za forum...al dosta privatnije xD
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Otkrivanje potpunom strancu svoju eksplicitnu intimu ne upućuje na ekstroverta nego na nešto drugo. — mali M

    Da je žena od 30+ složio bi se al pošto ima 19 jednostavno može biti mladački nedostatak filtra i ekstorvertizam. Još ako je na zadnjoj pauzi zapalila xD

    Opet ti kažem, znli su mi tako random ljudi u tramvaju il vlaku...bircu...dućanu...di god hoćeš, reći puno privatnije stvari nakon kaj su započeli razgovor, posebno mlade cure.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪mali M
    Pa ne treba baš pretjerivati. Cura očito nesretna a po prirodi ekstrovert i eto. Svidio joj se Majki, podjelila s njim. Čudnije stvari sam ja čuo u tako usputnim razgovorima, posebno s curama xD
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nije za pristojnu raspravu :D
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ↪nwankwo646
    da je tako, već bi bio tako "nagrađen" pred prošli

    ja kažem da nema nogometnog suca u ovoj zemlji koji će imati muda izbaciti Livaju iz utakmice s Dinamom
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    jer ne postoji svemir u kojem će izbjeći žuti 50-u utakmicu zaredom — nwankwo646

    Tu pretpostavljaš da je Livajino izbjegavanje kartona plod slučajnosti a ne namjere.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Furam/o klošarski — Majki2111

    Moram ti priznati da sam na prvu pročitao nešto skroz drugo...
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Vidjet ćemo. Oprez i ozbiljnost.
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    ali posli Osijek-Rijeka san siguran u 3 boda. — don

    Zanimljivo, ja sam pak oprezniji jer su zabili iz dvije naše rak rane. Greška obrane/kontra i korner.
  • Transferi - rasprave
    Jedino, opasan je ovo presedan. Bar se meni tako čini. A možda i nije i sa idućim mladim igračem ćemo sasvim drugačije razgovarati. — Zagi

    Tu se slažem da može biti ovisno kako se odigra ostatak situacije i što je točno dogovoreno.
  • Transferi - rasprave
    ↪Zagi
    Pa kaj radi draga da ti moraš trčat u dućan umjesto da vodiš hipotetske rasprave o Dinamovom potpisu klinca od 17g.

    Kud ide ovaj svijet.
  • Transferi - rasprave
    ↪Zagi
    Dobio si odgovor ranije :D
  • Transferi - rasprave
    Kratko pitanje. Tolko se tu raspisalo o tih 40% a odkud uopće ta informacija? Koliko je vjerodostojna?
Home » vjeko1701
More Comments

vjeko1701

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo