ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Oklada Boss vs Mali M
    Idemo ovako, M automatski pada po pitanju Kranjčevićeve i ne može dobiti.

    Sad je samo pitanje kako se definiraju pravne zavrzlame da se vidi dal je Boss dobio. Ako ne, oklada nema pobjednika.

    Jbg. dečki, loše ste postavili okladu, niste ju precizno definirali i još ste ostavili mogućnost da postoji nešto između u kojem slučaju nitko ne dobije.
  • Oklada Boss vs Mali M
    ↪mali M
    Ak je to originalna oklada onda moj prvotni post stoji.

    Imaš uvjete njegove pobjede i uvjete svoje pobjede. On ima barem jednu točku, možda dvije. Ti nemaš nijednu.

    Il točnije, direktno iz posta

    Bossova pobjeda
    - Ako do sljedećih lokalnih izbora Kranjčevićeva bude u radovima
    - Ako se riješe sve pravne zavrzlame oko Maksimira

    Tvoja pobjeda
    - Ako Kranjčevićeva ostane na obećanjima
    - Ako Maksimir bude bez pomaka

    Sve je u postu.
  • Oklada Boss vs Mali M
    Ovo ću samo jedanput ponoviti jer je to spin. Oklada nije bila Maksimir bez pomaka, oklada je bila riješene pravne zavrzlame. — mali M

    Jel ovo točna slika posta originalne oklade?

    temp-Image2852yz.avif
  • Oklada Boss vs Mali M
    Ovdje nije samo pitanje jedne strane.

    Boss
    - Kranjča u izgradnji :victory:
    - Riješene pravne zavrzlame oko Maksimira :chin:

    M
    - Kranjča samo na obećanju :broken:
    - Maksimir bez pomaka :broken:

    On ima jedan preduvjet ostvaren a oko drugoga se sporite. Ti imaš oba preduvjeta neostvarena.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪LA BOMBA
    Pa kad nije isti broj klubova ne možeš isto skalirati. Valjda je to sasvim jasno. Al ako ćemo kako je liga proširena, dodan je u grupu jedan prvak svoje lige iz pretkola dok su top 5 lige dobile više mjesta nego su imale u starom sistemu.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪LA BOMBA
    Dobra matematika.

    Stari sistem 32 kluba, 16/32 prolaze skupinu dok 17-24 idu u europsku ligu. Zadnji klubovi su 25-32.

    U ovom sistemu je ovo kao da smo bili treći u skupini u starom i još k tome ne najlošiji treći jer bi prenešeno bilo 18/36 prolazak skupine dok bi treći zauzimali 19-27. Zadnji u skupini bi bili 28-36.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Poklonili su nam penal — prefontaine

    Nisu

    njima su poništili čist gol — prefontaine

    Bilo je zaleđe

    njima su dali crveni bez razloga — prefontaine

    Nisu
  • HNL - 35. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 17.05.2025. - 19:15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪IceMan
    Sve povučene linije u perspektivi se sjeku u jednoj točci tako da su u stvarnosti paralelne.
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Srelee
    Razlog; ubacivanje politike u teme nakon višestrukog upozorenja moderature u zadnjih tjedan dana
    Trajanje bana; 14 dana
  • 1.HNL 2024./2025.
    Realno, sutra nam bolje odgovara Rijeka. Neki naslov je stvar puke teorije a ako ga Rijeka osigura može staviti veći fokus na kup i usput nama osigurati 2. mjesto i vjerojatno direktne grupe EL.
  • Martin Baturina #10
    Sad ste opet doveli foru "Hoffenheim" do granica a međusobne čestitke zadržite za inbox dogovore.
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Tvrdica McTvrdi
    Razlog; paljenje tema
    Trajanje bana; 7 dana
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Vedraca
    Razlog; vrijeđanje
    Trajanje bana; 7 dana

    Korisnik; @Jos-Optimus
    Razlog; vrijeđanje
    Trajanje bana; 7 dana
  • HNL - 35. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 17.05.2025. - 19:15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Evo, po meni zaleđe

    din-lok.jpg

    din-lok2.jpg
  • HNL - 35. kolo - Lokomotiva vs. Dinamo Zagreb - 17.05.2025. - 19:15h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Čisti gol, 2:1
Home » vjeko1701
More Comments

vjeko1701

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo