ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    ↪Nevo7
    si ti neki admin one fejsgrupe "volim dinamo" tj idioti koji puše glavi ispod stola koji su sad izgmizali nakon dva poraza a nije ih bilo mjesecima.
  • Novi trener Dinama #4
    ako dobijemo dobrog trenera, onda nam je ovih 2:9, zapravo ono što nam je trebalo.. za naše rezulatske ambicije u LP, skoro pa nam je svejedno, izgubili npr 1:4 ili 2:9, jer ako mi skupimo 9 bodova i ipak ispadnemo zbog par golova, onda jebiga..

    pišem to jer vjerojatno nebi bio smjenjen da smo igrali neki bunker i izgubili tih 1:4
  • UEFA Liga Prvaka 2024./2025.
    Bas gledam rezultate monaca u gostima lani. I nemam baš dobre vijesti. Jako dobro u gostima igraju
  • Novi trener Dinama #4
    ja smo zelim trenera koji zeli da dinamo igra kao klub koji pripada u LP. Sa puno trke bez lopte i da svatko zna di mu je suigrač u skoro svakom trenu.

    to nisu ni krznar ni sopić ni bišćan. to je vraćanje na ove postavke ili još gore.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    ↪jakov1
    mi smo kao leipzig izgledali kad j3 gvardijol izgledao kao da je jučer prvi put loptu vidio.
  • Novi trener Dinama #3
    ↪NitkoBitan
    često se ne slažemo ali si jedan od glasova razuma nakon jucer. Nit je svijet propao nit je sve izgubljeno.
  • Novi trener Dinama #3
    Nekak se bojim da ćemo doživit neki antiklimaks sutra kad sve ostane po starom.

    Treneri su krivci 50% ali ih je lakše zamijeniti nego 15 igrača. Uvijek bilo i bit će. Sad bi radije nekog tko će donesti rezultat makar jednu sezonu nego nekog tko će sw dizati sa momčadi kroz par sezona.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    I barca je izgubila 8-2 od bayerna ne tako davno. Barcelona je ipak malo bogatiji klub od nas. Nije rezultat sramota već nedostatak čvrstine. Mi napravimo više faulovs u svojih 16 nego van..
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    sad sam dobio porciju na daily sastanku na poslu, smijao se i na svoj račun i sad je malo lakše..

    ljut jesam ali fala bogu pa uvijek ima iduća tekma.. nadam se da će se ili su se već dobro ispičkarali u svlačionici i da se ova nemoć više ne može ponoviti. mene iskreno ne boli previše što smo dobili 9 komada. više me boli što smo se raspali odmah nakon sto im zabili 2 gola u dvije minute. to se ne smije dogoditi.

    i ja se slažem da je jakir ovime izgubio autoritet i da bi bilo bolje da sam ode i to već danas jer lako za slaven, 2.10, nije jako daleko i treba napravit sve da neki drugačiji dinamo izadje protiv monaca i da i mse najebe majke. mogu i izgubiti tad ali ne bez krvavih koljena
  • UCL - 1.kolo - Bayern München vs. Dinamo Zagreb - 17.09.2024. - 21:00h - Allianz Arena, München
    ↪NKDZ86
    tu se vi sramotite svojim rij3cima jedino. Oni će svoj križ sami nosit i bit će im teže neg nama.
  • UCL - 1.kolo - Bayern München vs. Dinamo Zagreb - 17.09.2024. - 21:00h - Allianz Arena, München
    Napucana sa 20 cm.. kud da je makne u zraku
  • UCL - 1.kolo - Bayern München vs. Dinamo Zagreb - 17.09.2024. - 21:00h - Allianz Arena, München
    ↪E46
    lažljivca dokazani, ti nemaš prava glasa ovdje
  • UCL - 1.kolo - Bayern München vs. Dinamo Zagreb - 17.09.2024. - 21:00h - Allianz Arena, München
    Čim smo se malo otvorili.
  • UCL - 1.kolo - Bayern München vs. Dinamo Zagreb - 17.09.2024. - 21:00h - Allianz Arena, München
    Ajmoooooo
  • UCL - 1.kolo - Bayern München vs. Dinamo Zagreb - 17.09.2024. - 21:00h - Allianz Arena, München
    Petko ga metno
Home » Ludovic IX
More Comments

Ludovic IX

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo