Ulaznice - aktualno što se mene tiče, nek se da svih 3200 za one koji su i na kiši i snjegu i kad je 2500 ljudi na sjeveru a 500 na zapadu bilo.
ajd dobro, trebalo se dat grupi onoliko koliko je godišnjaka na sjeveru da se oni ne moraju brinut dal će doći do ulaznice