Transferi - rasprave Svi vide sucica kao nekog nositelja igre. On to nije. On je radnik. I takvi trebaju nama a i interu. Mene iskreno nebi začudilo da bude tamo sezonu i da ga posude iduću jer neće bit na njihovoj razini. Pokazao je par puta da može bit top ali puno puta ga nije bilo nigdje. Nikad nije bio netko tko će sam pokrenuti momčad kao bati naprimjer.
Da smo mogli dobiti 20, dobili bi. Ako je istina da je i jave bio u igri, mogu misliti da su oni nudili puno manje od intera. Samo će premierligasi i Barcelona, psg i bayern platiti 30+ za igrača od 21 godine za kojeg vjeruju da je taj. Ali za nekog iz hnla neće.
Kao mi sebe podcjenjujemo.. a tko osim shaktara prodaje kao mi skoro svake sezone? Čiji igrači se prodaju za 15+ a da igraju u ligama poput hnla..