• Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Danas kreće velika dinamova rapsodija i neće stati do daljnjega.
  • Grad Zagreb
    Bandićeva vladavina je najgore što se Zagrebu moglo dogoditi.

    To je čitav niz po Grad štetnih odluka tijekom 15 godina koje su platili građani.
    Naravno, imao je on i dobrih odluka, ali generalno to je najgore razdoblje vođenja grada.
    Korupcijske afere di god se okreneš, od samih početaka do zadnjeg dana njihove vlasti.
  • Grad Zagreb
    Pa one škrabotine po zgradama u centru i općenito po gradu. To je stvarno ruglo.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Pere me veliki optimizam pred derbi jer ovi su loši protiv dosta slabijih od nas.
    Ma cijela ekipa nam je dobra i neusporedivo bolja od ostalih manjih klubova u ligi koji su im radili probleme.
    Mi imamo Petkovića, Baturinu, Mišića pa i Bulata, a tu je i Ademi. Vidović, Emreli, klupa nam je ok.
    Vjerujem u dobru Jakirovu pripremu i nadam se da ćemo dolje imat veliku feštu, pobjeda s dva razlike. Neriješeno bi bilo neuspjeh u ovom trenu.
  • Grad Zagreb
    Murali i grafiti dinama, grupe i hrvatske imaju dozvole, ne smiju to dirati i treba dobro pratiti da ne bi nekom to palo na pamet.Nino Bule
    U kampanji za izbore u Zagrebu su objavili slike kod grafita dinama pred kojima su pozirali.

    https://m.facebook.com/mozemo.hr/photos/a.1769753863208296/1769640753219607/?type=3

    https://m.facebook.com/mozemo.hr/photos/a.1769753863208296/1769637123219970/?type=3

    Jasno je da je dinamo ponos Zagreba i da ti grafiti nisu problem.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Kako sam ja čuo velika je mogućnost izručenja uhićenih u Grčku, ali nemojte to uzet zdravo za gotovo.
    Bojim se da bi sad svima naš sud mogao odredit istražni zatvor u Remetincu pa onda iz njega izručenje u Grčku.
    Meni to govori da nitko od naših koji su već dolje u zatvorima neće brzo na slobodu, a kamoli u Hrvatsku, prije nego im izruče i ove ljude.
    Ovo je samo moje mišljene na temelju ovoga što se događa.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Taj klub ne ide ni pedalj naprijed. Isti rezultati, iste poruke, isti neprijatelji. Od 2010 su ploča koja vrti jedno te iste stvariMarkelo
    2010.? Točnije bi bilo od 1996., centralizacija itd.
    Od 2007. suci, Mamić, Hns, repka pa od 2009. i Lokomotiva.

    Stanje uma neuspješne luzerske familije.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Fuj što ne mogu ovu tablicu gledat bez obzira što imamo 2 utakmice manje.ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    Opusti se, mi igramo kod Rudeša, Lokomotive i dolazi nam Varaždin.
    Oni moraju u Osijek i trenutno su baš evidentno loši.

    Najprije im dolazi najjača momčad lige, a onda iza toga idu na Rujevicu.
  • Europski koeficijent
    Dynamo Kiev ima dosta zaostalih tekmi i vjerujem da će bit u igri za titulu, posebno jer ne igraju Europu, dok ju Shahtar igra.

    Mijenja li se što u slučaju da Shahtar na kraju bude 2.?
    Jer u ovoj sezoni im je i to mjesto donosilo LP kvalifikacije.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    djevojka-21-usmrcena-u-osijekuJaro
    Da se ovo dogodilo prije 20 godina moglo bi proći kao nesretan slučaj. Danas u digitalno doba i medija na dlanu više se propitkuje.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Na Rujevici je mogućnost puštanja u prodaju rezerviranog pretplatničkog mjesta ako se javi da neće doć uvedena još 2015. ili 2016., a na Poljudu 2023.
    Uskoro to očekujem i na Pampasu, a dinamo nadam se već od ljeta ili sigurno u novoj Kranjči.

    Realno je da bi uz normalniju cijenu ulaznica ili jači dinamo koji gazi do Lige prvaka i kod nas takva opcija bila tražena.
  • Transferi - rasprave
    Ništa od potpisivanja Ktc-a?
    Šutalo nikakav, a dokazano dobar stoper se ne uzima iako nam riješava pitanje obrane do kraja sezone.
  • Ulaznice - aktualno
    Ma bit će dobro ispunjen istok, vrijeme u nedjelju dobro, top podrška i lagana tri boda.
  • Ulaznice - aktualno
    400 karti za istok otišlo, jel ima prodaje na stadionu pred samu utakmicu?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Vezano i uz ovu priču gore, ne da mi mira to sve skupa i nadam se da će klub i Jakir na zimu stvarno pojačat momčad u skladu s veličinom ovog kluba.
    Zamislite samo da osvojimo KL (na Aekovom stadionu...)
    0000000000315250.jpg