Ovaj sastav od jučer sigurno neće igrati Ligu prvaka.Ne daj Boze da se ona sinocnja predstava ponovi na Etihadu ili Bernabeu, dobili bi deset komada. — Infinity
Dokle više Moha-Emreli tandem... — PlavaSlavonija86d
Cista patetika umjesto konkretnih poteza i djela — Orc123
Za ovre rezultate je odgovorna uprava koja je u 3 mjeseca bila nesposobna dovesti pojačanja, ali je bila sposobna prodati tri reprezentativca koja čine razliku.I Olivari u Jutarnjem najavljuje njegovu smjenu — superhik
Prvi derbi su trebali izgubit i to uvjerljivo.Prvi derbi ajde, al drugi je bas za to “sjest i plakat” — BBB Sibenik
